Uitslagen Provinciale Clubmatch Overdinkel 2013

Share
BABYKLASSE REUEN (4 tot 6 mnd  - keurm: dhr P. Nefs)
 
VB1                3          Krisma aus Famkes Zauberwald
Geb.    07-10-2012     NHSB 2899754 Chip 528140000508380
V.        Turko de Gold Shark loe                   SchH2 Kkl.1
M.       Hera vom Haus Berendorf                SchH1 Kkl.1
F.         Olav Ihrens
E.        Clenn Sharon Reid, p/a Provincialeweg west 29, 2851 EJ Haastrecht
 
VB2                2          Lando Mont d'Osiris
Geb.    30-09-2012     Chip 967000009353535
V.        Luca von der Wilhemswarte
M.       Cassy du Clos d'Aoste
F.         Scubla Dina
E.        Pley Benny, Heistraat 114, B - 9190 Stekene (B)
 
PUPPYKLASSE REUEN (6 tot 9 mnd  - keurm: dhr H. Buss)
 
VB1                6          Louko du parc à Mitrailles
Geb.    30-07-2012     Chip 981100002880752
V.        Count Ustinov
M.       Falonnes des Meilleurs Sangs
F.         Destercq Luco
E.        Droy Mélanie, Rue Wanheriffe 21,5300 Seilles
 
VB2                4          Lyder de la Béadrie
Geb.    01-09-2012     Chip 981100002843384
V.        Quentino Von Arlett
M.       Baccara Vom Haus Thalie
F.         Jourquin Laurent
E.        Fokker, 5 Rue du Lombisoeul 7830 Thoricourt (B)
 
VB3                5          Lewis de la Béadrie
Geb.    01-09-2012     Chip. 981100002847991
V:.       Quentino Von Arlett
M.       Baccara Vom Haus Thalie
F.         Jourquin Laurent
E.        fokker & G.Sandro, 14 boite 1 rue du Manoir Saint Jean 7070 Thieu (B)
 
PUPPYKLASSE REUEN (6 tot 9 mnd  - keurm: dhr H. Buss)
LANG STOKHAAR
 
VB1                  8                         Cjeld Baris von der Grunen Aue
Geb. 19-06-2012                         NHSB 2905398
V.     Hunter vom Ohrbecker Esch                     SchH3 IPO3 Kkl.1
M.     Shira aus Wetteringen                                SchH1 Kkl.1
F.      Anke Strickmann, Gronau (D)
E.      Gijs en Bertina Bouwman, Buizerdstr.22, 5348 XP Oss
 
PUBERKLASSE REUEN (9 tot 12 mnd  - keurm: dhr. H. Buss)
 
VB1                13        Leeroy vom Altenberger Land
Geb.    01-04-2012     SZ 2279561 Chip 981189900000154
V.        Luca vom Altenberger Land
M.       Aebby vom Altenberger Land
F.         Norbert Schleuter, Oststraße 26, 48341 Altenberge (D)
E.        Fokker
 
VB2                10        Blitz von Juvenisty
Geb.    12-04-2012     NHSB 2878415
V.        Mentos v. Osterberger-Land             SchH3 Kkl.1
M.       Romy v.d. Ramonjahoeve                 SchH1 Kkl.1
F.         Debby ‘t Hoen-Timmans, Swifterbant
E.        E. Sift, Op gen Hoes 77, 6442 PP Brunssum & H.P. de Jong
 
VB3                12        Dibes von haus Ladeze 
Geb.    11-04-2012     NHSB 2878567 Chip 528140000472343
V.        Quido van Noort                               IPO3
M.       April von haus Ladeze
F.         C.M. Toonen- Kuijer, Ooij
E.        D. Gerritse, Braillestraat 2, 5361 AK Grave
 
PUBERKLASSE REUEN (9 tot 12 mnd  - keurm: dhr. H. Buss)
LANG STOKHAAR
 
VB1                14        Benz von Juvenisty
Geb.    12-04-2012     NHSB 2878413 Chip528140000492186
V.        Mentos vom Osterberger-land           Schh3 Kkl.1
M.       Romy v.d. Ramonjahoeve                Schh1 Kkl.1
F.         Debby Timman- 't Hoen
E.        Heleen Veldhuizen, Verdistr.41 3752 WH  Bunschoten Spakenburg
 
JEUGDKLASSE REUEN  (9 tot 18 mnd  - keurm: dhr . H. Buss)
 
ZG1                  19                       Kheops Mont d'Osiris
Geb. 28-09-2011  LOSH 1102217 Chip 981100002636541
V.     Bunker de la Presqu'ile Guerandaise
M.     Cassy du Clos d'Aoste
F.      Scubla Dino
E.      Pley Benny & Scubla Dino, Rue Trieu Melun 43, 5060 Sambreville (B)
 
ZG2                  16                       Robyn vom Winnloh
Geb. 23-12-2011  SZ 2275729 Chip 981189900026908
V.     Omen von Radhaus                                   SchH3
M.     Emely vom Winnloh                                  SchH1
F.      Anton Tepling, Recklinghausen (D)
E.      O. Kulke, Max-von-Laue Str.43, 42897 Remscheid &F.Bonkhoff,
 
ZG3                  17                       Lyass v.d. Tempelhoeve
Geb. 18-01-2012  NHSB 2873194  Chip 528140000481908
V.     Pakros v. Pendler                                       SchH3 Kkl.1
M.     Xinny van Noort                                        SchH1
F.      Edzard Müller, Moormerland(D)
E.      A.W.H. Phoelich&fokker, Reekstr. 16, 6641 KK Beuningen
 
ZG4                  15                       Athos v.d. Lentfert Hoeve
Geb. 19-10-2011  NHSB 2857957  Chip 528140000472097
V.     Dragos v.d. Ostfriesischen Thingstätte     SchH3 Kkl.1
M.     Sita v.d. Lentfert Hoeve                            SchH1 Kkl.1
F.      Jan Lentfert, Overdinkel
E.      Harrie Nordkamp, Weth. Hassinkstr. 41, 7586 WN Overdinkel
 
ZG5                  20                       Yango van Barendika 
Geb. 2709-2011  NHSB 2855841 Chip 528140000468428
V.     Chacco von der Freiheit Westerholt          SchH1 Kkl.1
M.     Ester van Barendika                                  SchH1 Kkl.1
F.      C. Barendrecht, ’s-Gravenhage
E.      F. de Jong, Mr Schokkingstraat 60, 2691 XH ’s-Gravenzande
 
ZG6                  18                       Axel v.d. Lentfert Hoeve
Geb. 19-10-2011  NHSB 2857958
V.     Dragos v.d. Ostfriesischen Thingstätte     SchH3 Kkl.1
M.     Sita v.d. Lentfert Hoeve                            SchH1 Kkl.1
F.      Jan Lentfert, Overdinkel
E.      Hans Schuurman, Oldenzaalsestraat 119, 7581PZ Losser
 
JEUGDKLASSE REUEN  (9 tot 18 mnd  - keurm: dhr . H. Buss)
LANG STOKHAAR
 
M1                    21                       Draco von der Nibelungenburg 
Geb. 15-10-2011 SZ 2272969 Chip 98118990001
V.     Black Jack von der Teufelskehle               SchH3 Kkl.1
M.     Motte von Peroh                                        SchH3 Kkl 1
F.      Andrea Ott, Berlin  (D)
E.      Engelien van Wijk-Heutink, Weiner 111 48607 Ochtrup (D)
 
TUSSENKLASSE REUEN (18 tot 24 mnd  - keurm: dhr P. Nefs)
 
ZG1                25        Manni von der Ostfriesischen Thingstätte
Geb.    14-06-2011     SZ 2268436 Chip 276098102898307
V.        Dragos von der Ostfriesischen Thingstätte
M.       Abby von der Ostfriesischen Thingstätte
F.         Hinrich Meinen, Neu-Barstede (D)
E.        Budiman Salihin, Eilper Höhe 11, 58300 Wetter (D)
ZG2                22        Fayko v.h. Boombos
Geb.    03-04-2011     NHSB 2833213
V.        Nino v. Tronje                                    SchH3 Kkl.1
M.       Gaudi v.h. Boombos                          VH1 Kkl.1
F.         S. Tak, Wouwse Plantage
E.        J. Schep, de la Sallestraat 22, 5384 NK Heesch
 
OPENKLASSE REUEN (24 mnd en ouder  - keurm: dhr H. Buss)
 
U1                   31        Wallaby vom Kapellenberg               IPO3 Kkl.1
Geb.    05-02-2009  SZ 2233829 Chip 276093400010305
V.        Yoker vom Leithawald
M.       Zahira vom Kapellenberg
F.         Johann Koller, Wernberg (D)
E.        Kevin Handoko, Surabaya (Indonesië)
H.        Klaus Menze, Buchenstr. 37, 59379 Selm (D)
 
U2                   32        Cicolo vom Akrobat                          IPO2 Kkl.1
Geb.    09-04-2010     SZ 2260141 Chip 2760i98102898745
V.        Ober von Bad Boll
M.       Ronja vom Fichtenschalg
F.         Manfred Greiner, Friesenheim Schuttern (D)
E.        Norbert Schleuter, Oststr. 26, 48341 Altenberge (D)
 
U3                   33        Kimon v. Trasedius                            SchH3 Kkl.1
Geb.    22-05-2010     NHSB 2796100
V.        Paer v. Hasenborn
M.       Alicia v. Trasedius
F.         J. Pulles, Waalwijk
E.        Fokker & Jan Mast, Rijksstraatweg 54,  9257DT Noordbergum
 
U4                   34        Yackpot vom Holtkamper Hof          (IPO 1)
Geb.    23-01-2011     SZ 2262354
V.        Conbhairean Uno
M.       Rieke vom Holtkamper Hof
F.         Jorg Niedergassel, 33649 Bielefeld (D)
E.        M. Jannink, Reggestraat 15, 7468 EH Enter
 
U5                   28        Azazou v.d. Modderbeek                  SchH1, Kkl.1
Geb.    02-09-2008     NHSB 2718030
V.        Bruno v. Vierhundert Hertz              SchH3 Kkl.1
M.       Okay v.d. Modderbeek                     IPO3 Kkl.1
F.         Hans Willems
E.        Fokker, Brunesengweg 14, 3784 WE Terschuur
 
ZG1                29        Joerie von Hamyar
Geb.    15-06-2010     NHSH 2799316 Chip 528140000413331
V.        Luca vom Altenbergerland                SchH3 Kkl.1
M.       Izura aus Famke’s Zauberwald          SchH1 Kkl.1
F.         R. Rossenally
E.        Fokker, Estafetteweg 95, 2807 BL Gouda
 
G1                   27        Pitt v. Haus Salztalblick                    IPO2
Geb.    23-10-2009     NHSB 2244804
V.        Quino v. Salztalblick                         SchH3 Kkl.1
M.       Gustel v. Salztalblick                         SchH3 Kkl.1
F.         J. Müller, Bad Soden (D)
E.        Klaus Gedicke, Benthagerweg 35, 48431 Rheine (D)
 
G2                   26        Vox v. Sulzachgrund                         VZH UV
Geb.    17-07-2010     NHSB 2830822
V.        Zico v.d. Adelegg                              SchH3 Kkl.1
M.       Frigga v. Sulzachgrund                      SchH3 Kkl.1
F.         Josef Hertlein, Grafling (D)
E.        Jack Leijssen, Baffinstr. 42, 5665 VW Geldrop
 
OPENKLASSE REUEN (24 mnd en ouder  - keurm: dhr H. Buss)
LANG STOKHAAR
 
ZG1                35        Vrodo v. Pendler                               UV
Geb.    08-12-2010     SZ 2262416
V.        Tyson v. Kottersbusch                       SchH3, Kkl.1
M.       Kascha v. Pendler                              SchH2 Kkl.1
F.         Wolfgang Meinen, Suudbrookmerland (D)
E.        Karin van Dijk, Brugstr. 66, 7687 BJ Daarleveen
 

 

BABYKLASSE TEVEN  (4 tot 6 mnd  - keurm: dhr P. Nefs)
  
VB 1               37        Jody vom Streek
 Geb.    05-10-2012     Chip 981189900033415 
 V.        Atos aus Agrigento                            SchH3 Kkl.1
 M.       Questy vom Streek                            SchH1 Kkl.1
 F.         Leo Behrens, Wardenburg (D)
 E.        Fokker&Janny+Rolf Krabbe, Zomerdijk 73 8064 XC Zwartsluis
  
VB2                38        Kenza aus Famkes Zauberwald
Geb.    07-10-2012     NHSB 2899757 Chip 528140000510238
V.        Turko de Gold Shark loe                   SchH2 Kkl.1
M.       Hera vom Haus Berendorf                SchH1 Kkl.1
F.         Olav Ihrens
E.        Fokker, Provincialeweg west 29, 2851 EJ Haastrecht
 
VB3                90        Wenke aus dem Aurum Zwinger
Geb.    22-09-2012
V.        Fred v. Rumbachtal
M.       Venia aus dem Aurum Zwinger
F.         Anke en Ralf Dangers
E.        Jonatan v Welten, Blinkertjesstr 2a, 5701 ND Helmond
 
 
BABYKLASSE TEVEN  (4 tot 6 mnd  - keurm: dhr P. Nefs)
LANG STOKHAAR
 
B1                   39        Nica aus dem Elbtal
Geb.    27-09-2012  SZ 2285343  Chip 98118900037311
V.        Drago vom Patriot                              SchH3 Kkl.1
M.       Amy von dunklen Zwinger               SchH1 Kkl.1
F.         Carsten Behmer, Elbtal (D)
E.        Engelien van Wijk-Heutink  Weiner 111 48607 Ochtrup (D)
 
PUPPYKLASSE TEVEN (6 tot 9 mnd  - keurm: dhr B. Erdman)
 
VB1                40        Lindra de la Béadrie
Geb.    01-09-2012     Chip 981100002847942
V.        Quentino Von Arlett
M.       Baccara Vom Haus Thalie
F.         Jourquin Laurent
E.        Fokker, 5 Rue du Lombisoeul 7830 Thoricourt (B)
 
PUPPYKLASSE TEVEN (6 tot 9 mnd  - keurm: dhr B. Erdman)
LANG STOKHAAR
 
VB1                44        Fee vom Julianenweg
Geb.    29-07-2012     SZ 2286033 Chip 981189900038376
V.        Paer Blue Iris                                      SchH3
M.       Lanja vom Herzog von Widukind     SchH1
F.         Herwig Kruse , Wiesmoor (D)
E.        Thomas Müller, Hermann-Rüter-Str 13, 49744 Geeste (D)
 
PUBERKLASSE TEVEN (9 tot 12 mnd  - keurm: dhr B. Erdman)
 
VB1                46        Emy v. Hülsbach
Geb.    20-05-2012     NHSB 2280917
V.        Ypsilon v. Lärchenhain                      SchH2 Kkl.1
M.       Anschy v. Hülsbach                           SchH1 Kkl.1
F.         O. Külke, Remscheid (D)
E.        Michael Arnolds, Buscherhof 4, 42899 Remscheid (D)
 
VB2                49        Hummel aus Famke's Zauberwald 
Geb.    20-03-2012     NHSB 2875928  Chip 528140000491552 
V.        Fulz di Zenefredo                              SchH3 Kkl.1
M.       Goldy aus Famke's Zauberwald        SchH2  Kkl.1
F.         Olav Ihrens, Haastrecht
E.        Fokker  & Benny Pley, Provincialeweg West 29, 2851 EJ  Haastrecht
 
VB3                47        Fay vom Udithal
Geb.    11-03-2012     NHSB 2874714
V.        Bix von Arlett                                               SchH2 Kkl.1
M.       Djoena vom Udithal                          SchH1 Kkl.1
F.         A.E.M. Sesink
E.        Fokker, Broekhoek 50, 5384 VR Heesch
 
VB4                45        Fenia vom Heiligental 
Geb.    29-03-2012     SZ 2281517
V.        Goran van Serburus                           SchH3 Kkl.1
M.       Jessy von der Schiffslache                 SchH1 Kkl.1
F.         Harm Jonker Neuenhaus (D)
E.        Martijn Finke, de Kerfjes 11, Schoonebeek
 
JEUGDKLASSE TEVEN  (9 tot 18 mnd  - keurm: dhr B. Erdman)
 
ZG1                58        Sahra v. Winlnloh
Geb.    28-12-2011     SZ 2275738
V.        Isko v. Hühnegrab                             SchH3 Kkl.1
M.       Nika v. Winnloh                                SchH1 Kkl.1
F.         A. Tepling, Recklinghausen (D)
E.        Fokker, Winnlohstrasse 56, 45663 Recklinghausen (D)
 
ZG2                56        Fraya vom Streek
Geb.    01-12-2011     SZ 2275976 Chip 981189900023214
V.        Etoo aus Wattenscheid                                  SchH3 Kkl.1
M.       Pirka vom Streek                                           SchH1 Kkl.1
F.         Leo Behrens, Wardenburg (D)
E.        Fokker & Janny+Rolf Krabbe, Zomerdijk 73, 8064 XC Zwartsluis
ZG3                61        Aischa vom Damjan Hof
Geb.    27-11-2011 stamboomnr JR 809136   Chip6880500000668513
V.        Quen von Panoniansee                      IPO2 Kkl.1
M.       Vera Amandia Lidderdali                 IPO21 Kkl.1
F.         Damjan Ceklic/Feketic/Serbia
E.        Benny Pley&Wilbert Orlineta, Provincialeweg West 29, 2851 EJ Haastrecht  
 
ZG4                50        Kora van Huis van Sallandstreek
Geb.    19-12-2011     NHSB 2864732
V.        Fred v. Rumbachtal                                       VPG111 Kkl.1
M.       Geli van Huis van Sallandstreek                    SchH1 Kkl.1
F.         Jos van Velden, Liessel
E.        W. Kuypers, Fuik 33, 5423 VT Handel
 
ZG5                59        Utte v. dan Alhedy’s Hoeve
Geb.    15-10-2011     NHSB 2857786
V.        Renzo vom Holtkämper See              SchH3 IPO3 Kkl.1
M.       Chayenne vom Kuckucksland           SchH1 Kkl.1
F.         A.V.G. Middelkamp, Nijverdal
E.        J.A. Weustink, Hedeveldsweg 5, 7623 JD Borne
 
ZG6                53        Fame v.d. Modderbeek
Geb.    13-12-2011     NHSB 2864753
V.        Azazou v.d. Modderbeek                              SchH1 Kkl.1
M.       Venus v.d. Modderbeek                                IPO1 Kkl.1
F.         Hans Willems
E.        Fokker, Brunesengweg 14, 3784 WE Terschuur
 
ZG7                60        Kiwi du Parc à Mitrailles
Geb.    25-10-2011     LOSH1109354  Chip 981100002739384
V.        Nino von Tronje
M.       Eva du val d Anzin
F.         Destercq Luco
E.        Destercq Luco, Avenue Léopold 3, no 98, 7134 Peronnes lez Binche
 
ZG8                51        Kiany v.d. Tempelhoeve
Geb.    13-01-2012     NHSB 2867957
V.        Cobra d’Ulmental
M.       Brixie v.d. Tempelhoeve
F.         A.W.H. Phoelich, Beuningen
E.        G.J. Beckmann, Nijverheidsweg 7, 6651 KS Druten
 
TUSSENKLASSE TEVEN (18 tot 24 mnd  - keurm: dhr P. Nefs)
 
ZG1                68        Raya v. Maggenheim
Geb.    17-04-2011     NHSB 2835993
V.        Randy vom Leithawald                                 IPO3 Kkl.1
M.       Gala van de Herdersfarm                               SchH1 Kkl.1
F.         Pieter Ligthart, Hindeloopen
E.        Fokker & Piet Faber, Slenk 59, 8604 ZB Sneek
 
ZG2                66        Katja von Bisschofsheim
Geb.    18-03-2011     NHSB 2831710
V.        Randy vom Leithawald                                 SchH3 Kkl.1
M.       Vivian von Haus Kalbach                             SchH1 Kkl.1
F.         Jan Minnema, Leeuwarden
E.        Fokker & K. Former, 8918GG Leeuwarden
 
ZG3                64        Uyana v.d. Felsenmühle
Geb.    29-06-2011     NHSB 2268890
V.        Ypsilon v.d. Felsenmühle                              SchH3 Kkl.1
M.       Vannesca v.d. Lentfert Hoeve                      IPO2 Kkl.1
F.         A. Kathöver, Ochtrup (D)
E.        Ilona Sanders, Invalsweg 19a, 7586 RB Overdinkel
 
ZG4                65        Ellis v.d. Modderbeek
Geb.    03-04-2011     NHSB 2833003
V.        Chicco v. Freiheid Westerholt                       SchH3 Kkl.1
M.       Reza v. Bellosca                                            IPO1 Kkl.1
F.         Hans Willems
E.        Fokker, Brunesengweg 14, 3784 WE Terschuur
 
G1                   63        Bonja vom Schwarzen Ninja
Geb.    27-05-2011     NHSB 2267369
V.        Chef v. Ulrichs Kotten                                  SchH3
M.       Alpha v. Schwarzen Ninja                             SchH2
F.         Rolf Kuper, Ochtrup (D)
E.        Monique Blokhuis, Hegebeekweg 102, 7546 RP Enschede
 
M1                  67        Bentley v.d. Grünen Aue
Geb.    12-05-2011     NHSB 2859496
V.        Odynn v. Haus Kalbach                                SchH3 IPO3 Kkl.1
M.       Shira aus Wettringen                                     SchH1 Kkl.1
F.         A. Strickmann, Gronau (D)
E.        P. Herlaar, GJ van Heekstraat 44, 7521 EG Enschede
 
TUSSENKLASSE TEVEN (18 tot 24 mnd  - keurm: dhr P. Nefs)
LANG STOKHAAR
 
ZG1                62        Indy v.d. Tempelhoeve
Geb.    15-06-2011     NHSB 2843716
V.        Bix von Arlett                                              
M.       Mony vom Kolumbus
F.         A.W.H. Phoelich, Beuningen
E.        J. Beckmann, Nijverheidsweg 7, 6651 KS Druten
 
ZG2                69        Zala vom Zabershof
Geb.    30-08-2011    
V.        Wallaby v. Kapellenberg                               SchH2 Kkl.1
M.       Vicki v. Zabershof                                         SchH1 Kkl.1
F.         Alfons Becker, Grossenluder (D)
E.        Karin van Dijk, Brugstraat 66, 7687 BJ Daarleveen
 
OPENKLASSE TEVEN (24 mnd en ouder  - keurm: B. Erdman)
 
U1                   78        Haily vom Suentelstein                      IPO1 Kk.l
Geb     17-01-2010     SZ 2247973 Chip 276098102856031
V.        Noëll v. Suentelstein                          SchH3 Kkl.1
M.       Oxana v. Suentelstein                                    SchH1 K.kl.1
F.         Hinrich Müller (D)
E.        Hinrich Müller & Dirk Karssies
H.        Harry v. Zuthem&Sven Bruggeman, Netten 6, 7963 CL Ruinen
 
U2                   75        Hesther v.d. Zomerdijkslanden         SchH1 Kkl.1
Geb.    03-09-2010 NHSB 2808684 Chip 528140000417486
V.        Dux de Intercanina                            SchH3 Kkl.1
M.       Jade v.d. Zomerdijkslanden              SchH3 Kkl.1
F.         Janny Krabbe, Zwartsluis
E.        Fokker & Leo Behrens, Tungeler Damm 156, Wardenburg (D)
H.        Rolf Krabbe
 
U3                   81        Yakira vom Türkenkopf                    IPO1 Kkl.1
Geb.    19-03-2010     SZ 2250374
V.        Xerxis v. Osterberger Land               SchH3 Kkl.1
M.       Ulla vom Türkenkopf                        SchH1 Kkl.1
F.         Thorsten Kallenbach, Möhra (D)
E.        Annegreth Klumpe, Am Wald 20, 49624 Wachtum (D)
 
U4                   74        Vannesca v.d. Lentfert Hoeve          Ipo2, Kkl.1
Geb.    31-05-2008     NHSB. 2707796
V.        Bruno v. Vierhundert Hertz              SchH3, Kkl.1
M.       Brandy v.d. Lentfert Hoeve              SchH1, Kkl.1
F.         Jan Lentfert, Invalsweg 18, 7586 RC Overdinkel
E.        Fokker & Ilona Sanders
 
U5                   70        Illy v. Holtkamper See                       IPO1
Geb.    03-06-2010     SZ 22567020
V.        Nino v. Tronje                                    SchH3 Kkl.1
M.       Levi v. Holtkamper See                     SchH3 Kkl.1
F.         Herman Niedergassel, Bielefeld (D)
E.        Jos v.d. Velden, Eikenlaan 33, 5757 PS Liessel
 
U6                   76        Melinda v. Osterberger Land            IPO1 Kkl.1
Geb.    12-01-2011     SZ 2264328
V.        Mentos v. Osterberger Land                         SchH3 Kkl.1
M.       Yamina v. Osterberger Land                         SchH2 Kkl.1
F.         Dirk Wortman, Lotte (D)
E.        Walter Lohmann, Tannenstr. 4, 49696 Molbergen (D)
H.        Werner Niehof
 
U7                   72        Anschy v. Hülsbach                           SchH1, Kkl.1
Geb.    15-05-2009     SZ 2237245
V.        Panderas v. Banduras                        SchH3 Kkl.1
M.       Udessa v.d. Magistrale                      SchH3 Kkl.1
F.         Oliver Kulke, Remscheid (D)
E.        Michael Arnolds, Buscherhof 4, 42899 Remscheid (D)
 
U8                   71        Daila van Noort                                 AD BH IPO1
Geb.    20-12-2010     NHSB 2904578 Chip 981189900009456
V.        Bix von Arlett                                               SchH3 Kkl.1
M.       Petty von Haus Cerba                        SchH1 Kkl.1
F.         E. Müller, Südschwoogerweg 2, 26802 Moormerland (D)
E.        A.Phoelich & fokker, Reekstraat 16, 6641 KK Beuningen
H.        V. Looischelder, Vlasakker 20, 6641 PJ Beuningen
 
U9                   80        Zambi vom Türkenkopf                     IPO1 Kkl.1
Geb.    10-09-2010     SZ 2262035
V.        Tyson v. Köttersbusch                       SchH3 Kkl.1
M.       Ranka v.d. Murtz                               SchH1 Kkl.1
F.         Thorsten Kallenbach, Möhra (D)
E.        Elvira Walter, Lönsstr. 13, 49688 Lastrup (D)
 
U10                 77        Bodien van Liedehof                         IPO1 Kkl.1
Geb.    08-04-201 NHSB 2789246  Chip 410241
V.        Gigolo von der Barenschlucht           SchH3 Kkl.1
M.       Yesta van Liedehof                           SchH1 Kkl.1
F.         A. Vrijbloed
E.        K.M. Vrijbloed, Zuiderweg 6, 1165 NA Halfweg
 
OPENKLASSE TEVEN (24 mnd en ouder  - keurm: B. Erdman)
LANG STOKHAAR
 
ZG1                82        Zola v. Haus Paris
Geb.    25-12-2010     NHSB 2643429
V.        Chacco von der Freiheit Westerholt              SchH3 Kkl.1
M.       Kharma von haus Paris                                  SchH1 Kkl.1
F          J.P. Oosterwijk, Gouda         
E.        H.J. Meerdink, Brugstraat 76, 7918 AG Nieuwlande 
 
Share
© VDH Overijssel, designed and developed by J. Zweers & W. Pronk